top of page

Kdo jsme

Zakladatelé spolku

WhatsApp Image 2021-03-14 at 13.42.54.jp

Mgr. Tereza Kořínská

Tachov je mým rodným městem, kde jsem vyrůstala a studovala gymnázium. I když jsem byla nějaký čas mimo něj, studium vysoké školy v Plzni, v Praze, rok jako au-pair u Mnichova, vždy jsem se do Tachova ráda vracela, protože je to zkrátka můj domov, moje srdcová záležitost. V současné době jsem na rodičovské dovolené. Mám ráda kulturní akce, kde je možnost potkat známé a přátele a trávit čas společně, nejlépe za poslechu hudby. Proto jsem ráda, že mohu být součástí spolku SmeTu. Pojďme Tachov oživit a vytvořit z něj místo, kde se nám všem bude dobře žít, kde se budeme rádi setkávat a kde budeme rádi trávit náš volný čas.

DSC_0113.jpg

Mgr. Vendula Machová

Narodila jsem se v Tachově a kromě pár let, kdy jsme s manželem bydleli v Praze, zde žiji celý život. Nyní zde vyrůstají i naše 3 děti. Profesí jsem stručně řečeno sociální pracovnice. Kromě toho učím na VOŠ Sociální a zdravotní v Chebu. V současné době jsem na rodičovské "dovolené". Mám ráda kulturu, zajímám se o regionální politiku, srdcem jsem občanská aktivistka. Vznik spolku SmeTu přišel tak nějak přirozeně a hladce díky úžasným ženám, které se na tom podílejí. Je mi velkým potěšením být toho součástí. Chceme z Tachova udělat živější, otevřenější, krásnější a hlavně přátelské místo pro rodinný  život a mezigenerační soužití.

WhatsApp%20Image%202021-03-14%20at%2010.58_edited.jpg

Blažena Smilová

V Tachově žiji odmalička, na místě, kde žiji mi záleží. Jsem mamka tří dětí a manželka. V současné době pracuji jako učitelka v mateřské školce, ještě nedávno jsem pracovala v neziskové organizaci Kotec a předtím jako vychovatelka v DOZP na Milířích. Proč jsem se rozhodla přidat ke spolku SmeTu z. s.? Chybí mi více programu a akcí pro rodiny s dětmi - pro nás.

IMG_0498 useklá 4.JPG

PharmDr. Marcela Mikulandová

Od narození bydlím v Tachově. Studovala jsem farmacii, po ukončení studia jsem nastoupila do místní lékárny. Nyní se věnuji hlavně rodině a ve volných chvílích sportu. Dokud to bylo ještě možné, pro sportovní nadšence jsem vedla cvičení venku. Věřím, že náš spolek bude přínosem nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro širokou veřejnost.

received_871126906784385.jpeg

Pavlína Řeháčková

Narodila jsem se v Tachově. Po škole jsem žila pět let v Německu, a to mě jen utvrdilo v tom, že doma je doma. Momentálně bydlím se svým manželem a synem v malé vesničce kousek od Tachova. Dlouhá léta jsem pracovala v Casinu jako recepční, ale teď jsem na rodičovské dovolené. Mým největším koníčkem je čas strávený s rodinou. Rádi chodíme na dlouhé procházky a účastníme se různých akcí. A proto, když jsem byla oslovena stát se součástí spolku SmeTu, ani minutu jsem neváhala.

84111a53-3907-43a7-b961-fc0988bcc59d.jpg

Marie Bošková

V Tachově žiju celý život, mám to tady ráda. Baví mě pozorovat rozvoj a změny v oblasti infrastruktury a kultury. Pracuji v neziskové organizaci, která je zaměřená na rozvoj regionu. V současnosti se orientuji na podporu cestovního ruchu. Jsem maminka, s dcerou ráda cestuji a objevuji nová místa. Prostřednictvím tohoto spolku bych ráda přispěla k dalšímu rozvoji kvality života v našem městě. Ráda bych, aby se i nadále rozšiřovaly možnosti a aktivity pro mladé rodiny. Mým přáním je, aby Tachov byl městem příjemným pro život, městem, do kterého návštěvníci budou nejen rádi jezdit, ale také se vracet a stále tu objevovat něco nového.

bottom of page