top of page
V této chvíli nejsou žádné plánované události

čt 30. 9.

|

aplikace Hravýlety

Uraželína Nenejáčková a Špuntík Naprdlý

Staňte se hrdinou originálního příběhu a bavte se při řešení hádanek a hraní si v přírodě. Vstupte do světa sourozenců, kteří neumějí pracovat se svými emocemi. Během cesty poznávají různé druhy emocí a nové možné způsoby řešení situací.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Uraželína Nenejáčková a Špuntík Naprdlý
Uraželína Nenejáčková a Špuntík Naprdlý

Čas a místo

30. 9. 2021 8:00 – 15. 4. 2022 16:00

aplikace Hravýlety

O události

Velmi krátký popis:  Příběh sourozenců, kteří neumějí pracovat se svými emocemi. Během cesty poznávají různé druhy emocí a nové možné způsoby řešení situací.

Popis výletu: Uraželína a Špuntík jsou zlobivé dětičky, se kterými má maminka těžkou práci. Nevyznají se ve svých náladách, což vede k tomu, že věčně trucují. Často se jim něco nelíbí. To pak bývá těžké ovládat své chování. Potřebují někoho, kdo by jim pomohl zlepšit náladu a naučil je, jak se chovat lépe. Můžeš to být zrovna Ty!

Praktické info: V letních měsících teče v cíli minerální pramen.

Odkaz na mapu trasy: https://mapy.cz/s/jujupozeme

Věk: 3 - 9 let

Čas:  60 - 90 min.

Délka: 1 km

Průjezdnost: průjezdné s kočárkem

Hru si lze zakoupit za příspěvek 50,- Kč pro rodinnou skupinu. Muzeu Českého lesa, Infocentru, nebo v Herničce rodinného centra KATka v Tachově, kde získáte unikátní QR kód pro aktivaci hry v aplikaci. 

Případně je možné poslat platbu 50,- Kč na účet spolku č. 123-3930100247/0100 a do poznáky napsat svůj email. Do 24 hodin vám na email pošleme QR kód pro aktivaci hry. 

Vstupenky

  • Uraželína a Špuntík

    50,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page