top of page
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
#SmeTuDobrovolně

POJĎTE S NÁMI OŽIVIT TACHOV.

Rádi byste něco změnili ve svém okolí? 

Chcete nám pomoct v našem snažení? 

TEĎ JE ČAS NA AKCI! 

Můžete s námi organizovat a pořádat kulturní, vzdělávací a zábavní akce pro rodiny a veřejnost, zapojit se do ekologických projektů a zkrášlovat veřejná místa, aby se nám tu všem lépe žilo. Každý si u nás najde to své, co ho baví a co by chtěl dělat.

S NÁMI MŮŽETE REALIZOVAT SVÉ NÁPADY.

ZEREGISTRUJTE SE ZDE.

Nejedná se o žádný závazek, jen nám sdělíte potřebné informace a my vás na základě toho kontaktujeme a domluvíme si další postup. Bude vytvořena komunikační skupina, kde budeme vyhlašovat jednotlivý výzvy pro dobrovolníky. Bude zcela na vás, zda a jak se budete chtít zapojit. 

#SmeTuDobrovolně 1strana dohromady.jpg

#PLETU SE SMETU

PODPOŘTE NÁS SVOU OBLÍBENOU ČINNOSTÍ

JAK SE ZAPOJIT?

Pro začátek bychom vyráběli ekologické nákupní tašky – textilní tašky nebo síťovky, háčkované síťovky nebo velké pletené tašky. Ideálně bychom chtěli při výrobě recyklovat staré materiály, využít stará trika, košile, mikiny, párat svetry apod. Pokud byste neměli vlastní, tak se na dodání materiálu domluvíme.

Vaše výrobky budeme prodávat na veřejných akcích.

Výdělek by šel na podporu spolku.

Registrace není žádný závazek, jen nám sdělíte potřebné informace a my vás na základě toho kontaktujeme a domluvíme si další postup. Bude zcela na vás, zda   

a jak se budete chtít zapojit. 

ZEREGISTRUJTE SE ZDE:

PLETUseSMETU 2.jpg
logo vector 2.png

Podpořte naší činnost

Náš spolek můžete podpořit osobním nasazením ve formě členství, dobrovolnictví nebo třeba sdílením informací o našich akcích. Uvítáme i materiální a finanční podporu.

Transparentní účet

číslo účtu: 123-3930100247/0100

QR kód pro platbu na náš účet

QR kód pro platbu na účet SmeTu.png
bottom of page